Wśród wielu projektów nasza kolekcja mebli Cherry cieszy się nieustannym zainteresowaniem. Właśnie dla Was wciąż poszerzamy ją o nowe wzory, tak, żeby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego do swojego wnętrza. Meble Cherry to ponad 30 różnych modeli. Od tych najmniejszych puf, poprzez fotele, kanapy, sofy aż po narożniki. Duży wybór różnych rozmiarów czyni je wyjątkowo praktycznymi. Każdy może dobrać zestaw pasujących do siebie mebli, które będą tworzyć klimat wnętrza przytulnego salonu w domu, czy też innej przestrzeni. Nasze meble to dobry wybór także dla kawiarni, biur, poczekalni.

Zacznij od fotela Cherry i uzupełnij go pufą Cherry z kolekcji.

Fotele Cherry to miękkie i wygodne meble, które staną się ulubionymi w Twoim salonie lub biurze. W sam raz, żeby zapewnić sobie odrobinę prywatności i przestrzeni do siedzenia. Nawet tak niewielki mebel jak puf i fotel poprawiają komfort codziennej pracy lub odpoczynku. Eleganckie, wykończone ozdobnymi przeszyciami i pikowaniami. Wszystkie meble z tej kolekcji mają obity tył i mogą stanąć w każdym miejscu pomieszczenia. Stabilny drewniany stelaż połączony z płytą wiórową sprawia, że fotel jest lżejszy. Siedzisko to połączenie sprężyn typu FALISTA i pianki HR 35, czyli jest odpowiednio miękkie, ale nie zapada się i nie odkształca. Zachowuje swoją formę bez nieestetycznych i niewygodnych wgnieceń.

Kanapa Cherry i sofa Cherry, różne oblicza komfortu siedzenia.

Do mniejszych przestrzeni idealnie nadadzą się sofa lub kanapa. Wszystkie meble z kolekcji Cherry są osadzone na drewnianych nóżkach, co nadaje im lekkości. Wybierasz spośród 4 proponowanych odcieni.

Sofy Cherry sprawdzają się, gdy chcemy sobie zapewnić wygodny odpoczynek, ale fotel to za mało. Dzięki niewielkim wymiarom nie zajmą wiele miejsca. Sprawdzą się małym salonie, poczekalni, holu.

Z kolei kanapy Cherry, to idealne rozwiązanie w domowych salonach. Posiadają wystarczająco duże rozmiary, by swobodnie pomieścić domowników, ale nie zajmą całej przestrzeni pokoju. Kanapy Cherry posiadają praktyczne pojemniki na pościel i funkcję spania. Po rozłożeniu ułatwionemu przez wbudowany automat otrzymujemy dużą przestrzeń do wypoczynku. Zastosowane sprężyny i pianka o odpowiedniej twardości, dbają o komfort użytkowania.

Narożnik Alfa, król wśród narożników kolekcji Cherry.

Narożniki to bardzo uniwersalne meble i chętnie wybierane nie tylko do domowych salonów. W naszej ofercie znajdują się modele w wielu rozmiarach. Oferujemy narożniki standardowe w kształcie litery L. To Ty decydujesz czy ma być prawo, czy lewostronny.

Wykonujemy także narożniki w kształcie litery U z bardzo dużą powierzchnią do wypoczynku. Te narożniki mimo rozmiarów łatwo przetransportować w każde miejsce. Nasze meble dostarczamy w wygodnych paczkach. Samodzielny montaż według instrukcji jest bardzo łatwy i intuicyjny.

Na etapie składania zamówienia sam decydujesz o kolorze i rodzaju tkaniny obiciowej tak, by jak najdokładniej dopasować swój mebel do własnych potrzeb i tego co lubisz najbardziej.

Sprawdź, co jeszcze znajduje się w kolekcji Cherry Alan Meble.