Kolekcja mebli Amaro to seria mebli tapicerowanych w niewielkich rozmiarów, które zmieszczą się w każdym pomieszczeniu z ograniczonym metrażem. Charakterystyczny wygląd zapewniają im zaokrąglone kształty boków, które tworzą bardzo nowoczesny design tych mebli. Dwukolorowa tapicerka w kontrastowych kolorach zestawionych ze sobą harmonijny i prosty wzór, nadaje całemu meblowi klasycznej elegancji. Całość uzupełniają niewielkie nóżki o pomysłowym kształcie.

Wybierz fotel Amaro i dopasuj do niego kanapę lub narożnik.

Fotel Amaro może zapoczątkować kolekcję wyjątkowych mebli, które dzięki rozpoznawalnemu i wyjątkowemu kształtowi staną się praktyczną ozdobą Twojego salonu. Fotel to od dawna ulubione miejsce spędzania wolnego czasu wielu z nas. Nic dziwnego. Zapewnia nie tylko wygodny odpoczynek, ale także zapewnia odrobinę prywatnej przestrzeni do siedzenia, nawet podczas wspólnie spędzanego czasu. Fotel Amaro jak i cała kolekcja tej serii ma obity tył.

Dwuosobowa sofa Amaro czy trzyosobowa kanapa Amaro.

Kompaktowa sofa Amaro na życzenie naszych klientów może stać się praktyczną kanapą dwuosobową z funkcją spania. Kanapa Amaro, od której zaczęliśmy produkcję tej kolekcji, posiada wygodną strefę do spania i pojemnik na pościel. Duże zainteresowanie tym modelem sprawiło, że postanowiliśmy poszerzyć ofertę o inne meble tapicerowane w tym wyjątkowym wzornictwie. Kształt dodatkowo podkreśla sposób obicia i wykorzystanie dwóch różnych tkanin. Kolory i rodzaj użytego materiału wybierasz samodzielnie na etapie składania zamówienia.

Narożnik Amaro i fotel Amaro to Wasz najczęstszy wybór.

Te dwa meble kompleksowo wyposażą Twój salon w wygodne miejsce do odpoczynku. Narożnik Amaro posiada aż dwa odrębne pojemniki na pościel, po rozłożeniu powstaje miejsce do spania, a w ciągu dnia to duża przestrzeń dla relaksu kilku osób. W serii Amaro zastosowaliśmy wypełnienie w postaci pianki połączonej ze sprężynami typu Bonell. Ich klepsydrowe kształty starannie ze sobą połączone sprawiają, że nocny wypoczynek jest korzystny dla kręgosłupa. Ciężar ciała niezależnie od wagi rozkłada się równomiernie. Stabilny stelaż mebla to połączenie lekkiej płyty wiórowej z drewnianą konstrukcją. Prawo lub lewostronny układ narożnika dostosowujesz do układu pomieszczenia.

Nasze meble tapicerowane dostarczamy w paczkach. Dzięki temu łatwo mieszczą się w drzwiach i nie sprawiają trudności w transporcie windą czy klatką schodową. Przygotowane elementy są łatwe w montażu w miejscu docelowym. Dzięki temu wiesz dokładnie, jak wyglądają wszystkie części Twojego mebla, jak starannie są wykonane i w każdej chwili możesz je rozmontować i przenieść w inne miejsce. Meble dostarczamy własnym transportem po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla obydwu stron terminu.

Estetyczna i pomysłowa kolekcja Amaro sprawdzi się w wielu aranżacjach. Staranne wykonanie i wysoka jakość użytych materiałów, czyni te meble wygodnymi i trwałymi.