Które kanapy w kształcie U są najwygodniejsze? Sofa w kształcie U bez funkcji spania.

Zwróć uwagę na elegancką serię Donna. Aż pięć produktów, różniących się istotnymi detalami. Te narożniki w kształcie litery U wydają się być bardzo lekkie mimo rozmiarów. Sprawiają to nóżki, które unoszą mebel i tworzą przestrzeń pod spodem. Produkujemy je w kilku wymiarach. Największy to 412 cm x 157 cm. To naprawdę dużo wolnego miejsca , żeby wygodnie usiąść całą rodziną.

Wszystkie poduszki siedziskowe wyposażone są w zamki suwakowe, żeby pokrowce można było łatwo uprać. Siedziska wykonane z pianki HR 35, która jest średnio twarda, bardzo trwała (nie odkształca się) i sprężysta. Wspomaga ją sprężyna typu Falista. Stelaż drewniany, obity z każdej strony tapicerką. Poduszki oparciowe ozdobione guzikami sprawiają wrażenie bardzo lekkich. W tej serii znajdziesz modele z funkcją spania, w których znajduje się także praktyczny pojemnik na pościel.

Mamy wiele narożników typu U. Wśród nich narożnik litera U typu Alfa.

Kolejna piękna seria narożników naszego projektu. Jest rzeczywiście imponujących rozmiarów. Nie stanowi to jednak żadnego problemu w transporcie do miejsca docelowego, gdyż wszystkie nasze meble tapicerowane pakowane są w poręczne paczki i składane na miejscu. To nie tylko zmniejsza koszty transportu, ale jest bardziej ekologiczne, gdyż ilość paczek, którą jednorazowo możemy dostarczyć, jest znacznie większa.

Seria Alfa to także narożniki na nóżkach. Posiadają funkcję spania na niemałej powierzchni 340 cm x 140 cm oraz pojemnik na pościel. Poduszki oparciowe wykonane są z mieszanki pianki i silikonu. To sprawia, że są miękkie i lekkie.

Narożniki w kształcie podkowy to duże narożniki w kształcie litery U.

Duże narożniki w kształcie podkowy cieszą się zainteresowaniem nie tylko ze względu na elegancki wygląd. Często bowiem stanowią centralny punkt we wnętrzu.

Swobodnie może na nim spędzać czas kilka osób jednocześnie. Także miejsce do spania jest duże i komfortowe dzięki zastosowaniu sprężyn i pianki o odpowiedniej twardości i elastyczności.

W naszej ofercie sklepu Alan Meble znajdziesz narożniki w kształcie U w wielu wydaniach. Dla tych, którzy lubią niskie meble tapicerowane mamy piękny narożnik Aslan na niskich nóżkach. Zwarta bryła sprawia wrażenie bardzo majestatyczne. Zaprasza do wypoczynku na pikowanych siedziskach. Regulowane zagłówki i podłokietniki możesz dopasować do aktualnej potrzeby. Z pewnością pomogą wygodnie się ułożyć i zrelaksować.