Wśród mebli tapicerowanych produkowanych przez Alan Meble nie mogło zabraknąć tych podstawowych modeli, jakimi są sofy i kanapy dwuosobowe. To forma, która odnajdzie się w każdej przestrzeni. W niewielkim pokoju, w tym większym także. Będzie się pięknie prezentować w poczekalni, przed wejściem do gabinetu, w niewielkim salonie usługowym i wszędzie tam, gdzie chcesz, żeby Twoi klienci usiedli i poczekali, ale koniecznie na czymś eleganckim i wygodnym, który dodatkowo stworzy spójną całość z resztą wnętrza.

Sofy dwuosobowe w niewielkim mieszkaniu nie przytłoczą swoim rozmiarem. Stworzą za to przytulne miejsce do popołudniowego relaksu, a te rozkładane zapewnią przestrzeń do snu. 

Amerykanka dwuosobowa w polskim domu. Sofy 2-osobowe dla każdego.

Praktyczne amerykanki od lat królują w naszych domach i wszystko wskazuje na to, że dzięki ich funkcjonalności nie zamierzamy z nich rezygnować. Ten nieduży mebel w kilka chwil zamienia się w komfortowe miejsce do spania dla nas lub naszych gości. To mebel często wybierany do pokoju nastolatków. Jest łatwy w obsłudze i świetnie prezentuje się z każdej strony. Jeśli wybierzesz tkaninę plamoodporną i łatwą w czyszczeniu, jeszcze bardziej podniesiesz praktyczność sofy dwuosobowej w pokoju młodzieżowym.

Kanapy 2 osobowe z serii Berg. Sofa dwuosobowa rozkładana w eleganckiej odsłonie.

Nasze meble tapicerowane wykonujemy w różnych rozmiarach, dlatego znajdziesz u nas produkty do każdego wnętrza. Bez względu na rozmiar zawsze wykonujemy nasze meble z niezwykłą starannością. Takie są np.: sofy dwuosobowe rozkładane z serii Berg. Dbamy o detale w wykończeniach:

  • dodatkowe pikowania i przeszycia na poduszkach oparciowych
  • estetyczne przeszycia na poduszkach siedziskowych.

Takie szczegóły dodają elegancji meblowi już na pierwszy rzut oka. Na pewno to docenisz we własnym wnętrzu.

W tej serii jako wypełnienie poduszek oparciowych wykorzystaliśmy silikon 50% i piankę 50% jako miękkie i lekkie wypełnienie. Wykorzystujemy piękne tkaniny obiciowe w intensywnych głębokich kolorach i lekkie nóżki, na których stoi mebel. Sofa dwuosobowa zaprasza, żeby usiąść razem na znacznie dłużej niż chwilę.

Kanapy rozkładane dwuosobowe do wyboru i małe sofy dwuosobowe w wielu kolorach.

Kanapy rozkładane dwuosobowe to zawsze dobry wybór nawet jeśli na co dzień nie planujesz wykorzystywać funkcji spania. Dzięki odpowiednio dobranym sprężynom typu Falista połączonym z odpowiedniej twardości piance HR 35 siedziska w naszych meblach tapicerowanym nie odkształcają się. To sprawia, że spanie na nich jest wygodne i nie widać na kanapach śladów użytkowania takich jak nieestetyczne wgniecenia.

Na naszej stronie przy każdym produkcie masz możliwość wyboru tkaniny, którą będzie obity Twój mebel. W zakładce tkaniny znajdziesz specyfikacje każdej z nich. Różnią się ceną, gramaturą, rodzajem, odpornością na ścieranie, na powstawanie plam, łatwością czyszczenia i oczywiście kolorami. Wszystkie Twoje decyzje będą miały wpływ na finalny wygląd Twojej kanapy.

Właśnie takie małe sofy dwuosobowe mogą być spełnieniem Twoich marzeń.